Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Expanzní nádoby
- Expanzní nádoba HS018231 - 18 litrů
Expanzní nádoba HS018231 - 18 litrů

Podobné produkty
1 050 Kč
/
ks
868 Kč
bez DPH
1 050 Kč
/
ks
868 Kč
bez DPH
Skladem
1 295 Kč
/
ks
1 070 Kč
bez DPH
1 295 Kč
/
ks
1 070 Kč
bez DPH
Skladem
1 670 Kč
/
ks
1 380 Kč
bez DPH
1 670 Kč
/
ks
1 380 Kč
bez DPH
Skladem
3 545 Kč
/
ks
2 930 Kč
bez DPH
3 545 Kč
/
ks
2 930 Kč
bez DPH
Skladem
6 280 Kč
/
ks
5 190 Kč
bez DPH
6 280 Kč
/
ks
5 190 Kč
bez DPH
Skladem
13 709 Kč
/
ks
11 330 Kč
bez DPH
13 709 Kč
/
ks
11 330 Kč
bez DPH
Není skladem
27 830 Kč
/
ks
23 000 Kč
bez DPH
27 830 Kč
/
ks
23 000 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží8
Expanzní nádoba HS018231 - 18 litrůSkladem1 452 Kč/ ks1 200 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Expanzní nádoba HS018 - 18 litrů
Expanzní nádoba určená k provozu v otopných systémech nebo v uzavřených chladicích okruzích. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a je opatřena antikorozní povrchovou úpravou. V nádobě je nepropustná, velmi elastická membrána odolná vůči vysokým teplotám.
| Označení | EXP HS018231 |
|---|---|
| Typ | expanzní nádoba |
| Připojení | 3/4"M |
| Objem | 18 l |
| Průměr | 290 mm |
| Tlak | 6 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 27 x 43 x 27 cm |
| Hmotnost | 3,65 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Zboží zařazeno v kategoriích



















