Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Odkouření plynových kotlů
- 125 mm Plast - kondenzační
- Koleno 90° 125 PP s inspekčním otvorem
Koleno 90° 125 PP s inspekčním otvorem

Podobné produkty
1 850 Kč
/
ks
1 529 Kč
bez DPH
1 850 Kč
/
ks
1 529 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Koleno 90° 125 PP s inspekčním otvoremSkladem997 Kč/ ks824 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Koleno 90° 125 PP s inspekčním otvorem
| Označení | BB015037 |
|---|---|
| Typ | koleno |
| Průměr | 125 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 22 x 15 x 22 cm |
| Hmotnost | 0,4 kg |
| Počet jednotek v hromadném balení | 260 |
Zboží zařazeno v kategoriích






