Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Odkouření plynových kotlů
- 125 mm Plast - kondenzační
- Koleno 90° 125 PP včetně držáku do komína
Koleno 90° 125 PP včetně držáku do komína

Podobné produkty
997 Kč
/
ks
824 Kč
bez DPH
997 Kč
/
ks
824 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Koleno 90° 125 PP včetně držáku do komínaSkladem1 850 Kč/ ks1 529 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Koleno 90° 125 PP včetně držáku do komína
| Označení | A1012094 |
|---|---|
| Typ | koleno |
| Průměr | 125 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 22,5 x 14,5 x 22,5 cm |
| Hmotnost | 0,725 kg |
| Počet jednotek v hromadném balení | 260 |
Zboží zařazeno v kategoriích






