Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Odkouření plynových kotlů
- Komínky a průchodky střechy
- Komínek průměr 80/125 mm - protikondenzační
Komínek průměr 80/125 mm - protikondenzační

Podobné produkty
3 447 Kč
/
ks
2 849 Kč
bez DPH
3 447 Kč
/
ks
2 849 Kč
bez DPH
Skladem
3 618 Kč
/
ks
2 990 Kč
bez DPH
3 618 Kč
/
ks
2 990 Kč
bez DPH
Skladem
3 913 Kč
/
ks
3 234 Kč
bez DPH
3 913 Kč
/
ks
3 234 Kč
bez DPH
Skladem
3 376 Kč
/
ks
2 790 Kč
bez DPH
3 376 Kč
/
ks
2 790 Kč
bez DPH
Skladem
4 407 Kč
/
ks
3 642 Kč
bez DPH
4 407 Kč
/
ks
3 642 Kč
bez DPH
Skladem
3 780 Kč
/
ks
3 124 Kč
bez DPH
3 780 Kč
/
ks
3 124 Kč
bez DPH
Skladem
5 550 Kč
/
ks
4 587 Kč
bez DPH
5 550 Kč
/
ks
4 587 Kč
bez DPH
Skladem
2 928 Kč
/
ks
2 420 Kč
bez DPH
2 928 Kč
/
ks
2 420 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží3
Komínek průměr 80/125 mm - protikondenzačníSkladem4 816 Kč/ ks3 980 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Komínek, průměr 80/125 mm - protikondenzační
| Označení | A5023183 |
|---|---|
| Typ | komínek |
| Průměr | 80/125 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 26 x 123 x 26 cm |
| Hmotnost | 5,85 kg |
| Typ hromadného balení | krabice |
| Počet jednotek v hromadném balení | 21 |
Zboží zařazeno v kategoriích














