Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Odkouření plynových kotlů
- Komínky a průchodky střechy
- Komínek, připojení průměr 60/100 mm, dále průměr 125 mm - protikondenzační
Komínek, připojení průměr 60/100 mm, dále průměr 125 mm - protikondenzační

Podobné produkty
3 376 Kč
/
ks
2 790 Kč
bez DPH
3 376 Kč
/
ks
2 790 Kč
bez DPH
Skladem
3 618 Kč
/
ks
2 990 Kč
bez DPH
3 618 Kč
/
ks
2 990 Kč
bez DPH
Skladem
3 447 Kč
/
ks
2 849 Kč
bez DPH
3 447 Kč
/
ks
2 849 Kč
bez DPH
Skladem
4 816 Kč
/
ks
3 980 Kč
bez DPH
4 816 Kč
/
ks
3 980 Kč
bez DPH
Skladem
4 407 Kč
/
ks
3 642 Kč
bez DPH
4 407 Kč
/
ks
3 642 Kč
bez DPH
Skladem
3 780 Kč
/
ks
3 124 Kč
bez DPH
3 780 Kč
/
ks
3 124 Kč
bez DPH
Skladem
5 550 Kč
/
ks
4 587 Kč
bez DPH
5 550 Kč
/
ks
4 587 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží4
Komínek, připojení průměr 60/100 mm, dále průměr 125 mm - protikondenzačníSkladem3 913 Kč/ ks3 234 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Komínek, připojení 60/100 dále průměr 125 mm - protikondenzační
| Označení | A5023184 |
|---|---|
| Typ | komínek |
| Průměr | 60/100 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 26 x 27 x 122 cm |
| Hmotnost | 6,24 kg |
| Počet jednotek v hromadném balení | 21 |
Zboží zařazeno v kategoriích















