Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Odkouření plynových kotlů
- 100 mm Plast - kondenzační
- Prodloužení průměr 100, l=1000 - PP
Prodloužení průměr 100, l=1000 - PP

Podobné produkty
110 Kč
/
ks
91 Kč
bez DPH
110 Kč
/
ks
91 Kč
bez DPH
Skladem
613 Kč
/
ks
507 Kč
bez DPH
613 Kč
/
ks
507 Kč
bez DPH
Skladem
1 261 Kč
/
ks
1 042 Kč
bez DPH
1 261 Kč
/
ks
1 042 Kč
bez DPH
Skladem
997 Kč
/
ks
824 Kč
bez DPH
997 Kč
/
ks
824 Kč
bez DPH
Skladem
549 Kč
/
ks
454 Kč
bez DPH
549 Kč
/
ks
454 Kč
bez DPH
Skladem
1 440 Kč
/
ks
1 190 Kč
bez DPH
1 440 Kč
/
ks
1 190 Kč
bez DPH
Skladem
186 Kč
/
ks
154 Kč
bez DPH
186 Kč
/
ks
154 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží1
Prodloužení průměr 100, l=1000 - PPSkladem722 Kč/ ks597 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Prodloužení průměr 100 PP, 1 m
| Označení | BB005020 |
|---|---|
| Typ | trubka |
| Průměr | 100 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 12 x 12 x 104 cm |
| Hmotnost | 0,995 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 160 |
Zboží zařazeno v kategoriích












