Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Odkouření plynových kotlů
- 80/125 mm Plast/plech - kond.
- Redukce do kotle s manžetou 60/100-80/125 PP s odběry
Redukce do kotle s manžetou 60/100-80/125 PP s odběry

Podobné produkty
2 035 Kč
/
ks
1 682 Kč
bez DPH
2 035 Kč
/
ks
1 682 Kč
bez DPH
Skladem
795 Kč
/
ks
657 Kč
bez DPH
795 Kč
/
ks
657 Kč
bez DPH
Skladem
1 331 Kč
/
ks
1 100 Kč
bez DPH
1 331 Kč
/
ks
1 100 Kč
bez DPH
Skladem
1 141 Kč
/
ks
943 Kč
bez DPH
1 141 Kč
/
ks
943 Kč
bez DPH
Skladem
1 051 Kč
/
ks
869 Kč
bez DPH
1 051 Kč
/
ks
869 Kč
bez DPH
Skladem
2 698 Kč
/
ks
2 230 Kč
bez DPH
2 698 Kč
/
ks
2 230 Kč
bez DPH
Skladem
327 Kč
/
ks
270 Kč
bez DPH
327 Kč
/
ks
270 Kč
bez DPH
Skladem
231 Kč
/
ks
191 Kč
bez DPH
231 Kč
/
ks
191 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Redukce do kotle s manžetou 60/100-80/125 PP s odběrySkladem1 104 Kč/ ks912 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Redukce do kotle s manžetou 60/100-80/125 PP s odběry
| Označení | A2006070 |
|---|---|
| Typ | vsuvka |
| Průměr | 80/125 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 20 x 14 x 20 cm |
| Hmotnost | 0,545 kg |
| Typ hromadného balení | paleta |
| Počet jednotek v hromadném balení | 312 |
Zboží zařazeno v kategoriích











