- eshopRegulus.cz
Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Odkouření plynových kotlů
- 80/125 mm Plast/plech - kond.
- Vsuvka 80/125 PP s inspekčním otvorem, 0,21 m
Vsuvka 80/125 PP s inspekčním otvorem, 0,21 m
Podobné produkty
2 518 Kč
/
ks
2 081 Kč
bez DPH
2 518 Kč
/
ks
2 081 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží6
Vsuvka 80/125 PP s inspekčním otvorem, 0,21 mSkladem2 698 Kč/ ks2 230 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vsuvka 80/125 PP s inspekčním otvorem, 0,21 m
| Označení | A2006086 |
|---|---|
| Průměr | 80/125 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 14 x 28 x 14 cm |
| Hmotnost (včetně balení) | 0,78 kg |
| Typ hromadného balení | krabice |
| Počet jednotek v hromadném balení | 312 |
Související zboží 6
2 035 Kč
/
ks
1 682 Kč
bez DPH
2 035 Kč
/
ks
1 682 Kč
bez DPH
Skladem
668 Kč
/
ks
552 Kč
bez DPH
668 Kč
/
ks
552 Kč
bez DPH
Skladem
795 Kč
/
ks
657 Kč
bez DPH
795 Kč
/
ks
657 Kč
bez DPH
Skladem
1 331 Kč
/
ks
1 100 Kč
bez DPH
1 331 Kč
/
ks
1 100 Kč
bez DPH
Skladem
2 249 Kč
/
ks
1 859 Kč
bez DPH
2 249 Kč
/
ks
1 859 Kč
bez DPH
Skladem
327 Kč
/
ks
270 Kč
bez DPH
327 Kč
/
ks
270 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích










