Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Odkouření plynových kotlů
- 80/125 mm Hliník
- Koleno 90° 80/125 PP lité s kontrolním otvorem
Koleno 90° 80/125 PP lité s kontrolním otvorem

Podobné produkty
2 035 Kč
/
ks
1 682 Kč
bez DPH
2 035 Kč
/
ks
1 682 Kč
bez DPH
Skladem
668 Kč
/
ks
552 Kč
bez DPH
668 Kč
/
ks
552 Kč
bez DPH
Skladem
1 331 Kč
/
ks
1 100 Kč
bez DPH
1 331 Kč
/
ks
1 100 Kč
bez DPH
Skladem
2 698 Kč
/
ks
2 230 Kč
bez DPH
2 698 Kč
/
ks
2 230 Kč
bez DPH
Skladem
1 141 Kč
/
ks
943 Kč
bez DPH
1 141 Kč
/
ks
943 Kč
bez DPH
Skladem
1 932 Kč
/
ks
1 597 Kč
bez DPH
1 932 Kč
/
ks
1 597 Kč
bez DPH
Skladem
1 104 Kč
/
ks
912 Kč
bez DPH
1 104 Kč
/
ks
912 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Koleno 90° 80/125 PP lité s kontrolním otvoremSkladem2 518 Kč/ ks2 081 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Koleno 90° 80/125 PP lité s kontrolním otvorem
| Označení | A2006048 |
|---|---|
| Typ | koleno |
| Průměr | 80/125 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 20 x 16 x 20 cm |
| Hmotnost | 0,945 kg |
| Typ hromadného balení | paleta |
| Počet jednotek v hromadném balení | 312 |
Zboží zařazeno v kategoriích











