Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Termostaty
- Provozní termostaty
- Termostat provozní 12-120°C, kapilára 1,5 m, čidlo Cu d=6,5mm
Termostat provozní 12-120°C, kapilára 1,5 m, čidlo Cu d=6,5mm

Podobné produkty
1 241 Kč
/
ks
1 026 Kč
bez DPH
1 241 Kč
/
ks
1 026 Kč
bez DPH
Skladem
647 Kč
/
ks
535 Kč
bez DPH
647 Kč
/
ks
535 Kč
bez DPH
Skladem
563 Kč
/
ks
465 Kč
bez DPH
563 Kč
/
ks
465 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží18
Termostat provozní 12-120°C, kapilára 1,5 m, čidlo Cu d=6,5mmSkladem489 Kč/ ks404 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat provozní 12-120°C, kapilára 1,5 m, čidlo Cu d=6,5mm
| Označení | 95B120R10/04756 |
|---|---|
| Typ | nekryté |
| Způsob montáže | kapilárový |
| Teplota | 120 °C |
| Typ termostatu | provozní |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 5 x 6 x 14 cm |
| Hmotnost | 0,07 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 105 |
Zboží zařazeno v kategoriích



























