Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Termostaty
- Zakrytované termostaty
- Termostat provozní zakrytovaný 0-300°C, kapilára 2 m, čidlo inox
Termostat provozní zakrytovaný 0-300°C, kapilára 2 m, čidlo inox

Podobné produkty
624 Kč
/
ks
516 Kč
bez DPH
624 Kč
/
ks
516 Kč
bez DPH
Skladem
624 Kč
/
ks
516 Kč
bez DPH
624 Kč
/
ks
516 Kč
bez DPH
Skladem
696 Kč
/
ks
575 Kč
bez DPH
696 Kč
/
ks
575 Kč
bez DPH
Skladem
460 Kč
/
ks
380 Kč
bez DPH
460 Kč
/
ks
380 Kč
bez DPH
Skladem
553 Kč
/
ks
457 Kč
bez DPH
553 Kč
/
ks
457 Kč
bez DPH
Skladem
554 Kč
/
ks
458 Kč
bez DPH
554 Kč
/
ks
458 Kč
bez DPH
Skladem
795 Kč
/
ks
657 Kč
bez DPH
795 Kč
/
ks
657 Kč
bez DPH
Skladem
784 Kč
/
ks
648 Kč
bez DPH
784 Kč
/
ks
648 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží3
Termostat provozní zakrytovaný 0-300°C, kapilára 2 m, čidlo inoxSkladem687 Kč/ ks568 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat provozní zakrytovaný 0-300°C, kapilára 2 m, čidlo inox
TS9520.53R provozní termostat kapilárový, 0-300°C, kapilára 2 m INOX IP40, pevná část kapiláry:
- průměr 3 mm, délka 184 mm
| Označení | TS9520.53R |
|---|---|
| Typ | zakrytované |
| Způsob montáže | kapilárový |
| Teplota | 300 °C |
| Typ termostatu | provozní |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 12 x 20 x 7 cm |
| Hmotnost | 0,2 kg |
| Typ hromadného balení | není |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Zboží zařazeno v kategoriích














