Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Termostaty
- Zakrytované termostaty
- Termostat provozní zakrytovaný 0-60°C, kapilára 1,5 m, IP40
Termostat provozní zakrytovaný 0-60°C, kapilára 1,5 m, IP40

Podobné produkty
624 Kč
/
ks
516 Kč
bez DPH
624 Kč
/
ks
516 Kč
bez DPH
Skladem
696 Kč
/
ks
575 Kč
bez DPH
696 Kč
/
ks
575 Kč
bez DPH
Skladem
687 Kč
/
ks
568 Kč
bez DPH
687 Kč
/
ks
568 Kč
bez DPH
Skladem
463 Kč
/
ks
383 Kč
bez DPH
463 Kč
/
ks
383 Kč
bez DPH
Skladem
426 Kč
/
ks
352 Kč
bez DPH
426 Kč
/
ks
352 Kč
bez DPH
Skladem
445 Kč
/
ks
368 Kč
bez DPH
445 Kč
/
ks
368 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží8
Termostat provozní zakrytovaný 0-60°C, kapilára 1,5 m, IP40Skladem624 Kč/ ks516 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat provozní zakrytovaný 0-60°C, kapilára 1,5 m, IP40
| Označení | TS9520.55 (01) |
|---|---|
| Typ | zakrytované |
| Způsob montáže | kapilárový |
| Teplota | 60 °C |
| Typ termostatu | provozní |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 11 x 15 x 8 cm |
| Hmotnost | 0,2 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 37 |
Zboží zařazeno v kategoriích



















