Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Termostaty
- Zakrytované termostaty
- Termostat provozní zakrytovaný příložný 10-90°C + teplovodivá pasta
Termostat provozní zakrytovaný příložný 10-90°C + teplovodivá pasta

Podobné produkty
553 Kč
/
ks
457 Kč
bez DPH
553 Kč
/
ks
457 Kč
bez DPH
Skladem
554 Kč
/
ks
458 Kč
bez DPH
554 Kč
/
ks
458 Kč
bez DPH
Skladem
795 Kč
/
ks
657 Kč
bez DPH
795 Kč
/
ks
657 Kč
bez DPH
Skladem
593 Kč
/
ks
490 Kč
bez DPH
593 Kč
/
ks
490 Kč
bez DPH
Skladem
624 Kč
/
ks
516 Kč
bez DPH
624 Kč
/
ks
516 Kč
bez DPH
Skladem
624 Kč
/
ks
516 Kč
bez DPH
624 Kč
/
ks
516 Kč
bez DPH
Skladem
687 Kč
/
ks
568 Kč
bez DPH
687 Kč
/
ks
568 Kč
bez DPH
Skladem
696 Kč
/
ks
575 Kč
bez DPH
696 Kč
/
ks
575 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží2
Termostat provozní zakrytovaný příložný 10-90°C + teplovodivá pastaSkladem460 Kč/ ks380 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat provozní zakrytovaný příložný 10-90°C + teplovodivá pasta
| Označení | WPR-90GD BB1-1000 |
|---|---|
| Typ | zakrytované |
| Způsob montáže | příložný |
| Teplota | 90 °C |
| Typ termostatu | provozní |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 12 x 5 x 7 cm |
| Hmotnost | 0,175 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 37 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích













