Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Termostaty
- Provozní termostaty
- Termostat provozní kapilárový, l=1500, -28 až+286 °C, inox (nahrazuje 937)
Termostat provozní kapilárový, l=1500, -28 až+286 °C, inox (nahrazuje 937)

Podobné produkty
771 Kč
/
ks
637 Kč
bez DPH
771 Kč
/
ks
637 Kč
bez DPH
Skladem
687 Kč
/
ks
568 Kč
bez DPH
687 Kč
/
ks
568 Kč
bez DPH
Skladem
433 Kč
/
ks
358 Kč
bez DPH
433 Kč
/
ks
358 Kč
bez DPH
Skladem
463 Kč
/
ks
383 Kč
bez DPH
463 Kč
/
ks
383 Kč
bez DPH
Skladem
490 Kč
/
ks
405 Kč
bez DPH
490 Kč
/
ks
405 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 1
- Související zboží10
Termostat provozní kapilárový, l=1500, -28 až+286 °C, inox (nahrazuje 937)Skladem571 Kč/ ks472 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat provozní -28-286°C, kapilára 1,5 m, čidlo inox
| Označení | 95B286I02/04756 |
|---|---|
| Typ | nekryté |
| Způsob montáže | kapilárový |
| Teplota | 286 °C |
| Typ termostatu | provozní |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 5 x 6 x 14 cm |
| Hmotnost | 0,07 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 0,0095 |
Zboží zařazeno v kategoriích



















