Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Elektrická topná tělesa
- Nerezová topná tělesa
- Topné těleso 9 kW, 6/4 "Nerez/mosaz
Topné těleso 9 kW, 6/4 "Nerez/mosaz

Podobné produkty
- TOP produkt
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží2
Topné těleso 9 kW, 6/4 "Nerez/mosazNení skladem5 808 Kč/ ks4 800 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Topné těleso 9 kW, 6/4", Nerez/mosaz
Elektrické nerezové těleso bez termostatické hlavice určené pro ohřev stojaté i proudící otopné vody nebo nemrznoucí směsi v akumulačních nádržích nebo pitné vody v zásobnících TV. Do sítě se připojuje pevným připojením kabelu (není součástí dodávky) do krabicové svorkovnice nebo do rozvaděče. Závit 6/4" je mosazný.
| Označení | ETT-A-9,0 Nerez |
|---|---|
| Typ | bez termostatické hlavice |
| Výkon | 9 kW |
| Délka | 650 mm |
| Povrchová úprava | nerez/mosaz |
| Elektrické připojení | třífázové |
| Jednotky | ks |
| Balení | PE sáček |
| Rozměry balení | 10 x 10 x 75 cm |
| Hmotnost | 1,51 kg |
| Typ hromadného balení | není |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích











