Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Elektrická topná tělesa
- Topná tělesa koupelnová
- Topné těleso do radiátoru TT-TDDW-500
Topné těleso do radiátoru TT-TDDW-500

Podobné produkty
1 544 Kč
/
ks
1 276 Kč
bez DPH
1 544 Kč
/
ks
1 276 Kč
bez DPH
Skladem
2 582 Kč
/
ks
2 134 Kč
bez DPH
2 582 Kč
/
ks
2 134 Kč
bez DPH
Skladem
1 355 Kč
/
ks
1 120 Kč
bez DPH
1 355 Kč
/
ks
1 120 Kč
bez DPH
Skladem
1 646 Kč
/
ks
1 360 Kč
bez DPH
1 646 Kč
/
ks
1 360 Kč
bez DPH
Skladem
2 190 Kč
/
ks
1 810 Kč
bez DPH
2 190 Kč
/
ks
1 810 Kč
bez DPH
Skladem
2 190 Kč
/
ks
1 810 Kč
bez DPH
2 190 Kč
/
ks
1 810 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží2
Topné těleso do radiátoru TT-TDDW-500Skladem2 556 Kč/ ks2 112 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Topné těleso do radiátoru 500W s bílým termostatem DD
Elektrická odporová tělesa s prostorovým termostatem s funkcí časovače určená do koupelnových otopných těles. Do sítě se připojují kabelem do krabicové svorkovnice nebo vidlicí do zásuvky (není součástí dodávky).
| Označení | TT-TDDW-500 WHITE |
|---|---|
| Typ | s termostatem |
| Výkon | 0.5 kW |
| Typ termostatu | integrovaný |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 7 x 19 x 60 cm |
| Hmotnost | 0,48 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Zboží zařazeno v kategoriích











