Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Elektrická topná tělesa
- Topná tělesa koupelnová
- Topné těleso do radiátoru TT-TDDW-600
Topné těleso do radiátoru TT-TDDW-600

Podobné produkty
2 556 Kč
/
ks
2 112 Kč
bez DPH
2 556 Kč
/
ks
2 112 Kč
bez DPH
Skladem
2 582 Kč
/
ks
2 134 Kč
bez DPH
2 582 Kč
/
ks
2 134 Kč
bez DPH
Skladem
1 563 Kč
/
ks
1 292 Kč
bez DPH
1 563 Kč
/
ks
1 292 Kč
bez DPH
Skladem
2 622 Kč
/
ks
2 167 Kč
bez DPH
2 622 Kč
/
ks
2 167 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží2
Topné těleso do radiátoru TT-TDDW-600Skladem1 544 Kč/ ks1 276 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Topné těleso do radiátoru TT-TDDW-600
Elektrická odporová tělesa s prostorovým termostatem s funkcí časovače určená do koupelnových otopných těles. Do sítě se připojují kabelem do krabicové svorkovnice nebo vidlicí do zásuvky (není součástí dodávky).
| Označení | TT-TDDW-600 WHITE |
|---|---|
| Typ | s termostatem |
| Výkon | 0.6 kW |
| Typ termostatu | integrovaný |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 21 x 8 x 70 cm |
| Hmotnost | 0,745 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
|
Zboží zařazeno v kategoriích









