- eshopRegulus.cz
Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Ventily zónové a směšovací
- Zónové kulové
- Ventil dvoucestný zónový kulový 1/2“ s pohonem
Ventil dvoucestný zónový kulový 1/2“ s pohonem
Podobné produkty
3 376 Kč
/
ks
2 790 Kč
bez DPH
3 376 Kč
/
ks
2 790 Kč
bez DPH
Skladem
3 691 Kč
/
ks
3 050 Kč
bez DPH
3 691 Kč
/
ks
3 050 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží1
Ventil dvoucestný zónový kulový 1/2“ s pohonemSkladem3 279 Kč/ ks2 710 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
VZK 215-230-1P, 1/2" vnitřní závit, DN15, 230V, 30s/90°, Kvs=8,5m3/h
Ventil zónový dvoucestný kulový VZK 215 G 1/2“ F s pohonem
| Označení | VZK 215-230-1P |
|---|---|
| Typ | kulový |
| Připojení | 1/2" |
| Kvs | 8.8 |
| Typ ventilu | dvoucestný |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 13 x 17 x 9 cm |
| Hmotnost | 0,86 kg |
Související zboží 1
Zboží zařazeno v kategoriích





