Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Ventily zónové a směšovací
- Zónové kulové
- Ventil zónový dvoucestný VZK 225-230-1P, DN25, 1'' F
Ventil zónový dvoucestný VZK 225-230-1P, DN25, 1'' F

Podobné produkty
3 279 Kč
/
ks
2 710 Kč
bez DPH
3 279 Kč
/
ks
2 710 Kč
bez DPH
Skladem
3 376 Kč
/
ks
2 790 Kč
bez DPH
3 376 Kč
/
ks
2 790 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Ventil zónový dvoucestný VZK 225-230-1P, DN25, 1'' FSkladem3 691 Kč/ ks3 050 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ventil zónový dvoucestný VZK 225-230-1P, DN25, 1'' F
Kvs=30 m3/h
Zónový ventil kulový do otopných nebo solárních systémů s vodou nebo s nemrznoucí směsí a do systémů s pitnou vodou. Ventil je vybaven pohonem s jednopólovým ovládáním. Pohon lze sejmout bez nutnosti demontáže ventilu. Do ventilu musí být přivedena pracovní nula, trvalá fáze a ovládací fáze. Bez ovládací fáze je ventil uzavřen, po přivedení ovládací fáze se ventil do 30 sekund plně otevře.
| Označení | VZK 225-230-1P |
|---|---|
| Typ | kulový |
| Připojení | 1" |
| Kvs | 30 |
| Typ ventilu | dvoucestný |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 13 x 16 x 9 cm |
| Hmotnost | 0,89 kg |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích




