Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Expanzní nádoby
- Expanzní nádoba HS600471, 600 litrů - není skladem
Expanzní nádoba HS600471, 600 litrů - není skladem

Podobné produkty
15 839 Kč
/
ks
13 090 Kč
bez DPH
15 839 Kč
/
ks
13 090 Kč
bez DPH
Skladem
24 321 Kč
/
ks
20 100 Kč
bez DPH
24 321 Kč
/
ks
20 100 Kč
bez DPH
Skladem
27 830 Kč
/
ks
23 000 Kč
bez DPH
27 830 Kč
/
ks
23 000 Kč
bez DPH
Skladem
42 955 Kč
/
ks
35 500 Kč
bez DPH
42 955 Kč
/
ks
35 500 Kč
bez DPH
Není skladem
2 614 Kč
/
ks
2 160 Kč
bez DPH
2 614 Kč
/
ks
2 160 Kč
bez DPH
Skladem
3 860 Kč
/
ks
3 190 Kč
bez DPH
3 860 Kč
/
ks
3 190 Kč
bez DPH
Není skladem
13 709 Kč
/
ks
11 330 Kč
bez DPH
13 709 Kč
/
ks
11 330 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží8
Expanzní nádoba HS600471, 600 litrů - není sklademNení skladem38 962 Kč/ ks32 200 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Expanzní nádoba HS600 - 600 litrů - NENÍ SKLADEM
nohy,vym.vak
Expanzní nádoba určená k provozu v otopných systémech nebo v uzavřených chladicích okruzích. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a je opatřena antikorozní povrchovou úpravou. V nádobě je nepropustná, velmi elastická membrána odolná vůči vysokým teplotám.
| Označení | EXP HS600471 |
|---|---|
| Typ | expanzní nádoba |
| Připojení | 6/4"M |
| Objem | 600 l |
| Průměr | 775 mm |
| Tlak | 6 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 77,5 x 152,5 x 77,5 cm |
| Hmotnost | 110 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Zboží zařazeno v kategoriích



















