Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Expanzní nádoby
- Expanzní nádoba HS700471, 700 litrů - není skladem
Expanzní nádoba HS700471, 700 litrů - není skladem

Podobné produkty
15 839 Kč
/
ks
13 090 Kč
bez DPH
15 839 Kč
/
ks
13 090 Kč
bez DPH
Skladem
24 321 Kč
/
ks
20 100 Kč
bez DPH
24 321 Kč
/
ks
20 100 Kč
bez DPH
Skladem
27 830 Kč
/
ks
23 000 Kč
bez DPH
27 830 Kč
/
ks
23 000 Kč
bez DPH
Skladem
38 962 Kč
/
ks
32 200 Kč
bez DPH
38 962 Kč
/
ks
32 200 Kč
bez DPH
Není skladem
1 452 Kč
/
ks
1 200 Kč
bez DPH
1 452 Kč
/
ks
1 200 Kč
bez DPH
Skladem
3 545 Kč
/
ks
2 930 Kč
bez DPH
3 545 Kč
/
ks
2 930 Kč
bez DPH
Skladem
6 280 Kč
/
ks
5 190 Kč
bez DPH
6 280 Kč
/
ks
5 190 Kč
bez DPH
Skladem
10 890 Kč
/
ks
9 000 Kč
bez DPH
10 890 Kč
/
ks
9 000 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží8
Expanzní nádoba HS700471, 700 litrů - není sklademNení skladem42 955 Kč/ ks35 500 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Expanzní nádoba HS700 - 700 litrů - NENÍ SKLADEM
nohy,vym.vak
Expanzní nádoba určená k provozu v otopných systémech nebo v uzavřených chladicích okruzích. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a je opatřena antikorozní povrchovou úpravou. V nádobě je nepropustná, velmi elastická membrána odolná vůči vysokým teplotám.
| Označení | EXP HS700471 |
|---|---|
| Typ | expanzní nádoba |
| Připojení | 6/4"M |
| Objem | 700 l |
| Průměr | 775 mm |
| Tlak | 6 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 77,5 x 163,5 x 77,5 cm |
| Hmotnost | 127 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Zboží zařazeno v kategoriích



















