- eshopRegulus.cz
Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Termostaty
- Provozní termostaty
- Termostat provozní, l=1000, 0-120°C
Termostat provozní, l=1000, 0-120°C
Podobné produkty
489 Kč
/
ks
404 Kč
bez DPH
489 Kč
/
ks
404 Kč
bez DPH
Skladem
375 Kč
/
ks
310 Kč
bez DPH
375 Kč
/
ks
310 Kč
bez DPH
Skladem
543 Kč
/
ks
449 Kč
bez DPH
543 Kč
/
ks
449 Kč
bez DPH
Skladem
629 Kč
/
ks
520 Kč
bez DPH
629 Kč
/
ks
520 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží18
Termostat provozní, l=1000, 0-120°CSkladem409 Kč/ ks338 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat provozní 0-120°C, kapilára 1 m
| Označení | 95B120R09/04756 |
|---|---|
| Typ | nekryté |
| Způsob montáže | kapilárový |
| Teplota | 120 °C |
| Typ termostatu | provozní |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 5 x 6 x 14 cm |
| Hmotnost | 0,07 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 0,0095 |
Související zboží 18
1 344 Kč
/
ks
1 111 Kč
bez DPH
1 344 Kč
/
ks
1 111 Kč
bez DPH
Skladem
23 Kč
/
ks
19 Kč
bez DPH
23 Kč
/
ks
19 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích


























