Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Teploměry a tlakoměry
- Teploměry - přímá montáž
- Sada Teploměr d=63 stonkový l=100, zadní, 0-500°C s jímkou 1/2"
Sada Teploměr d=63 stonkový l=100, zadní, 0-500°C s jímkou 1/2"

Podobné produkty
258 Kč
/
ks
213 Kč
bez DPH
258 Kč
/
ks
213 Kč
bez DPH
Skladem
238 Kč
/
ks
197 Kč
bez DPH
238 Kč
/
ks
197 Kč
bez DPH
Skladem
457 Kč
/
ks
378 Kč
bez DPH
457 Kč
/
ks
378 Kč
bez DPH
Skladem
192 Kč
/
ks
159 Kč
bez DPH
192 Kč
/
ks
159 Kč
bez DPH
Skladem
341 Kč
/
ks
282 Kč
bez DPH
341 Kč
/
ks
282 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží5
Sada Teploměr d=63 stonkový l=100, zadní, 0-500°C s jímkou 1/2"Skladem474 Kč/ ks392 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Sada teploměru 0-500°C stonkový (pr.9mm, l=100), zadní, d=63 mm s jímkou 1/2" (č. produktu 11755)
| Označení | TA6350010 |
|---|---|
| Typ | teploměry |
| Způsob montáže | přímý na jímku |
| Teplota | 500 °C |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 8 x 14 x 8 cm |
| Hmotnost | 0,085 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 12 |
Zboží zařazeno v kategoriích














