Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Regulace
- Regulátory pro solární systém
- Termostat provozní zakrytovaný na jímku dvojitý 0-90/100°C s čidlem Pt1000
Termostat provozní zakrytovaný na jímku dvojitý 0-90/100°C s čidlem Pt1000

Podobné produkty
624 Kč
/
ks
516 Kč
bez DPH
624 Kč
/
ks
516 Kč
bez DPH
Skladem
593 Kč
/
ks
490 Kč
bez DPH
593 Kč
/
ks
490 Kč
bez DPH
Skladem
1 331 Kč
/
ks
1 100 Kč
bez DPH
1 331 Kč
/
ks
1 100 Kč
bez DPH
Skladem
1 319 Kč
/
ks
1 090 Kč
bez DPH
1 319 Kč
/
ks
1 090 Kč
bez DPH
Skladem
696 Kč
/
ks
575 Kč
bez DPH
696 Kč
/
ks
575 Kč
bez DPH
Skladem
687 Kč
/
ks
568 Kč
bez DPH
687 Kč
/
ks
568 Kč
bez DPH
Skladem
1 972 Kč
/
ks
1 630 Kč
bez DPH
1 972 Kč
/
ks
1 630 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží6
Termostat provozní zakrytovaný na jímku dvojitý 0-90/100°C s čidlem Pt1000Skladem1 972 Kč/ ks1 630 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat provozní zakrytovaný na jímku dvojitý 0-90/100°C s čidlem Pt1000
| Označení | TERMOSTAT DVOJ.S ČIDLEM PT1000 |
|---|---|
| Typ | zakrytované |
| Způsob montáže | přímý na jímku |
| Teplota | 100 °C |
| Typ termostatu | kombinované |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 11 x 15 x 8 cm |
| Hmotnost | 0,46 kg |
| Počet jednotek v hromadném balení | 24 |
Zboží zařazeno v kategoriích

















