Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Bojlery - Zásobníky teplé vody
- Bojler bez topného hada
- Zásobník R0BC 1500
Zásobník R0BC 1500

Podobné produkty
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Zásobník R0BC 1500Není skladem148 104 Kč/ ks122 400 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zásobník R0BC 1500
Smaltovaný zásobník teplé vody R0BC 1500, s možností vložit elektrické topné těleso. Zásobníky jsou vybaveny magnesiovou anodou.
výška - 2285 mm
| Označení | R0BC 1500 CLASS C |
|---|---|
| Povrchová úprava | smalt |
| Počet výměníků | 0 |
| Počet přírub | 1 |
| Energetická třída | neudává se |
| Celkový objem nádrže | 1494 l |
| Průměr | 1200 mm |
| Plocha výměníku | 0 m² |
| Obj. kód | 16715 |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 120 x 241 x 120 cm |
| Hmotnost (včetně balení) | 356 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích











